Exposweet

Zapisz się na szkolenie

Konferencja o nowoczesnym cukiernictwie: Dlaczego warto rozszerzyć ofertę o cukiernictwo alternatywne (wegańskie, bezglutenowe, bezcukrowe) (26.02.2024)

Termin szkolenia: 26.02.2024
Godzina szkolenia: 12:00-13:00
Dostępne miejsca: 0

Dołącz do konferencji prowadzonej przez Panią Agatę Kubacką, która odbędzie się w poniedziałek o 12:00! Tematem przewodnim będzie zagadnienie"Dlaczego warto rozszerzyć ofertę o cukiernictwo alternatywne (wegańskie, bezglutenowe, bezcukrowe)".

W trakcie wydarzenia czeka na Państwa degustacja wyrobów bezcukrowych, bezglutenowych i bezlaktozowych.

Będziemy także prowadzony panel dyskusyjny, poruszając tematy takie jak:

  • Jak w przeciągu kilku lat rozwinął się rynek cukiernictwa alternatywnego, w jakim kierunku zmierza i dlaczego?
  • Jak rozszerzenie oferty przekłada się na odbiór klienta i obroty cukierni/ kawiarni
  • Jak zapatrują się na ten temat duże firmy, jakie oferują zamienniki dla produktów tradycyjnych? 

Gośćmi specjalnymi będą przedstawiciele renomowanych firm, takich jak Callebaut, Bunge, Ambasador oraz firma Shar. Do dyskusji dołączą również właścicielka pracowni cukierniczej i kucharz z restauracji alternatywnej. Podczas konferencji będzie możliwość skosztowania produktów cukierniczych z różnymi "nietypowymi", ale w pełni naturalnymi składnikami.

Przyjdź i dowiedz się, dlaczego rozwijanie biznesu w dziedzinie cukiernictwa alternatywnego to klucz do sukcesu!

 Poznaj Agatę Kubacką:

Ekspert, prekursorka w dziedzinie cukiernictwa alternatywnego.
Z wykształcenia magister psychologii, psychodietetyk, trener/szkoleniowiec. Z cukiernictwem związana 7 lat.
Przez 9 lat pracowała w dużej korporacji na stanowisku menadżerskim oraz jako specjalista do spraw rozwoju franczyz, gdzie z sukcesami wdrażała swoje umiejętności sprzedażowe potęgujące rozwój marki.
Od lat praktykująca zdrowy styl życia. Łamie konwenanse i udowadnia, że to co zdrowe może być smaczne i piękne. Swoją kreatywność, doświadczenie, wiedzę i pasję połączyła przekładając na własny biznes. 
Właścicielka firmy Zdrofit food przez 1,5 roku prowadziła kawiarnie, następnie przez kolejne 4,5 roku cukiernię z produktami alternatywnymi.
Obecnie szkoleniowiec z zakresu cukiernictwa wegańskiego, bezglutenowego, bezcukrowego.  Doradca ds. rozwoju słodkich biznesów oraz rozszerzania oferty o produkty alternatywne.
Aktywnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju imprezach gastronomicznych, eventach, konkursach pokazując sens rozwoju cukiernictwa dla osób ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi.