Exposweet

Zapisz się na szkolenie

Narzędzia i systemy wsparcia obniżające ceny energii elektrycznej w 2024. (25-02-2024)

Termin szkolenia: 25.02.2023
Godzina szkolenia: 10:30-11:30
Dostępne miejsca: 18

Spółka Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego to zespół Specjalistów do spraw energetyki z wielu gałęzi nauki i gospodarki (elektroenergetyka, gazownictwo, odnawialne źródła energii, oświetlenie, ciepłownictwo itd.).

 

Dzięki zaangażowaniu osób o tak wszechstronnej wiedzy z tej dziedziny PCDE z dumą może przyznać, że energetyką zajmuje się kompleksowo. Dla firm, które zdecydowały się na współpracę z PCDE oznacza to, że żaden koszt związany z energetyką ich przedsiębiorstw nie zostanie pominięty. Kadrę zarządzającą tworzą osoby związane z branżą od lat, które doświadczenie zdobywali w pracy i współpracy z największymi koncernami energetycznymi w Polsce.

 

Tematyka warsztatów:

  • Strategia zakupu energii elektrycznej dla przedsiębiorców na rok 2025 na podstawie doświadczeń z kryzysu energetycznego w 2022/2023

  • Optymalizacja kosztów opłaty mocowej i uzyskanie ulgi w opłacie mocowej w wysokości 83%

  • Rynek mocy i korzyści płynące z uczestniczenia w programach Polskich Sieci Elektroenergetycznych – DSR i IRP

  • Inteligentne systemy zarządzania energią w powiązaniu z Odnawialnymi Źródłami Energii i magazynowaniem energii elektrycznej

  • Audyty energetyczne i korzyści płynące z ich przeprowadzenia

Prelegent:

Karol Pietruszka

 

Od początku swojej kariery związany z branżą handlową stale doskonaląc w niej swoje doświadczenie. W 2011 roku postanowił na stałe związać się z branżą energetyczną, gdzie zasiadając na stanowiskach managerskich współpracował z największymi firmami z branży energetycznej w Polsce i Europie kształcąc kadry managerskie oraz tworząc innowacyjne produkty na ryku energetycznym.

 

Od 2016 roku jako Członek Zarządu w spółkach energetycznych gdzie nadzorował ich funkcjonowanie oraz pilotował przeprowadzane liczne audyty energetyczne i wdrażane systemy wsparcia polegające na ograniczeniu kosztów związanych z energią elektryczną i innymi mediami u setek małych, średnich i dużych przedsiębiorców na terenie całego kraju.